TURNIEJ MISTRZÓW – REGULAMIN KWALIFIKACJI

TURNIEJ MISTRZÓW PGA 2019 – REGULAMIN ZAWODÓW ELIMINACYJNYCH

UCZESTNICTWO

1. Organizatorem turniejów kwalifikacyjnych ONLINE jest serwis PESCS.pl oraz INCITE.pl.

2. Wszystkie turnieje kwalifikacyjne odbywają się w grę eFootball PES2020 na platformie PlayStation 4.

3. Wszystkie turnieje kwalifikacyjne mają status otwarty – każdy gracz posiadający grę oraz konsole PlayStation 4 z dostępną możliwością gry sieciowej, może wziął udział w rozgrywkach.

4.Finaliści turniejów eliminacyjnych zagrają w Turnieju Mistrzów, który odbędzie się w ramach Poznań Game Arena 2019.

5. Zawodnik, który wywalczył kwalifikacje do Turnieju Finałowego nie może brać udziału w dalszych eliminacjach.

SYSTEM ROZGRYWEK

 1. Turniej odbywa się w formie rozlosowanej drabinki PLAY-OFF.
 2. Wszystkie mecze, z wyjątkiem finału, odbywają się w formie dwumeczu. Zwycięzca awansuje do kolejnej rundy, a przegrany odpada z turnieju.
 3. W kwalifikacjach nie obowiązują zasady związane z liczeniem podwójnym bramki na wyjeździe.
 4. W przypadku remisowego bilansu goli po dwóch meczach, rozgrywany jest dodatkowy pojedynek na 5 minut z włączoną dogrywką i karnymi.
 5. Dostępne do wyboru są wyłącznie drużyny na licencji. Pełna lista licencjonowanych drużyn: https://www.konami.com/wepes/2020/eu/en/ps4/page/license
 6. Jeżeli gracz zagrał drużyną bez licencji, to wynik meczu zmieniany jest na walkower.
 7. Drużynę można zmienić wyłącznie przechodząc do kolejnej rundy. Jeżeli gracz zmieni drużynę na rewanż, to wynik rywalizacji zmieniany jest na walkower.
 8. Każdy gracz musi obowiązkowo potwierdzić swój udział w turnieju kwalifikacyjnym w ciągu 30 minut przed startem turnieju. Osoby, które nie potwierdzą udziału, automatycznie są skreślane z listy uczestników.

USTAWIENIA MECZOWE

Ustawienia meczowe są jednakowe dla wszystkich turniejów kwalifikacyjnych.

 • Wszystkie mecze ustawione są na limit czasowy 10 minut.
 • Zmienić drużynę można wyłącznie po przejściu do kolejnej rundy. Zakazana jest zmiana drużyny w rewanżu. Każde takie przypadki będą weryfikowane jako walkower dla przeciwnika.
 • Pora dnia rozgrywania meczu – NOC, pora roku – LATO, pogoda – FINE, kontuzje – wyłączone, stadion – dowolny, zmiany w meczu – 3 + 1 (dogrywka), poziom trudności – Super Star.

KOMUNIKACJA PODCZAS TURNIEJU

Wszelka komunikacja podczas turnieju odbywać się będzie na dedykowanym kwalifikacjom kanale w aplikacji DISCORD. Link do kanałów poniżej.

PESCS.pl – https://discord.gg/EGQ8djB

Każdy uczestnik turniejów kwalifikacyjnych musi być dostępny na chat room zawodów, aby komunikować się z organizatorem i przeciwnikami.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Za nieprzestrzeganie regulaminu i przepisów gry grozi kara dyskwalifikacji z turnieju lub walkower. Karę orzeka organizator.
 2. Każdy uczestnik biorący udział w kwalifikacjach gwarantuje, że jego łącze internetowe jest w pełni sprawne, nie powoduje opóźnień w rozgrywce i innych problemów jakie mogą wyniknąć w trakcie meczów.
 3. Każdego uczestnika turnieju obowiązują zasady Savoir-vivre – wyzywanie, obrażanie lub stosowanie słów niecenzuralnych w stosunku do innych graczy lub organizatora jest karane dyskwalifikacją.
 4. Organizator zastrzega, że w sytuacji ekstremalnej MA PRAWO do własnej interpretacji zaistniałego zdarzenia, włącznie za zmianą regulaminu (za „sytuacje ekstremalną” uważa się sytuację sporną, której regulamin nie uwzględnił).
 5. Do interpretacji powyższego regulaminu uprawniony jest jedynie organizator turnieju.