Turniej Mistrzów na PGA2019 – Rozlosowano fazę grupową!

Już w najbliższą sobotę podczas największej imprezy gamingowej w Polsce – Poznań Game Arena – odbędzie się Turniej Mistrzów w eFootball PES2020, w którym finaliści zostali wyłonieni poprzez sieciowe kwalifikacje. Jedno miejsce, które zostało nieoczekiwanie zwolnione, zostanie rozdysponowane jako dzika karta. 24 zawodników powalczy o atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe. Głównym organizatorem turnieju jest dystrybutor gry, firma CENEGA oraz grupa MTP. Fundatorem nagród jest CENEGA i LG.

Dziś wieczorem odbyło się losowanie fazy grupowej Turnieju Mistrzów. Każda z grup składa się z 6 zawodników. Do fazy play-off awansuje trzech najlepszych graczy z każdej grupy. W fazie grupowej mecze rozgrywane są na zasadzie „każdy z każdym”. Każda grupa będzie miała do dyspozycji dwa stanowiska. Mecze w terminarzach oznaczone jako TWITCH rozgrywane są na dedykowanym stanowisku LIVE.

TRANSMISJA LIVE NA PLATFORMIE TWITCH

HARMONOGRAM TURNIEJU

  • 9:00 – 10:00 – Weryfikacja obecności.
  • 10:05 – Rozpoczęcie fazy grupowej. Pierwszy mecz na stanowisku LIVE.
  • 13:10 – Rozpoczęcie fazy play-off.
  • 17:10 – Dekoracja i wręczenie nagród dla TOP 3 turnieju

Zachęcamy do śledzenie naszej transmisji LIVE, podczas której również będziemy informować na bieżąco co dzieje się w finałowej batalii o wyjazd do Seulu!