Turniej Mistrzów na PGA 2019. Zmierz się z najlepszymi o atrakcyjne nagrody!

19 października podczas imprezy Poznan Game Arena 2019 odbędzie się specjalny Turniej Mistrzów w eFootball PES 2020. Z wielką przyjemnością chcemy ogłosić, że miejsca do tego turnieju będzie można wywalczyć w naszych kwalifikacjach.

Turniej Mistrzów to jednodniowe zawody, w których weźmie udział 24 najlepszych graczy wyselekcjonowanych z eliminacji ONLINE, które zostaną przeprowadzone przez nasz serwis, PESCS.pl, oraz INCITE.pl. Finałowy turniej odbędzie się 19 października podczas tegorocznej edycji największej imprezy związanej z grami wideo w Polsce – Poznan Game Arena.

Wszystkich turniejów eliminacyjnych ONLINE będzie dwanaście – sześć zorganizuje PESCS.pl i kolejne sześć INCITE.pl. Finaliści turniejów kwalifikacyjnych ONLINE mają zapewniony udział w Turnieju Mistrzów. Dla najlepszych trzech graczy Turnieju Mistrzów czekają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez m.in. dystrybutora gry eFootball PES2020, firmę CENEGA.

TURNIEJ MISTRZÓW – TERMINARZ KWALIFIKACJI ONLINE – PESCS.pl

Uwaga, ważne! Każdy gracz, który zapiszę się na turniej, będzie musiał 30 minut przed rozpoczęciem turnieju potwierdzić udział na stronie zawodów. Jeżeli poprawnie wpisałeś swój adres e-mail oraz potwierdziłeś konto w serwisie challonge.com, to dostaniesz również wiadomość przypominającą o potwierdzeniu udziału w turnieju (CHECK-IN). Gracze, którzy nie potwierdzą udziału, automatycznie są usuwani z listy uczestników!

Platformą do komunikacji z organizatorem oraz innymi graczami jest nasz kanał w aplikacji discord – https://discordapp.com/invite/EGQ8djB. Każdy uczestnik turnieju musi być dostępny na chat room zawodów!

Ponadto, prosimy wszystkie osoby, zainteresowane udziałem w turniejach kwalifikacyjnych, o przeczytanie pełnego regulaminu, który będzie obowiązywać w trakcie wszystkich zawodów.