Transfery: Mistrzowie Pada z dużymi roszadami w składzie

Do małej rewolucji doszło w składzie Mistrzów Pada. Ekipa dokonała nowych transferów, aby wzmocnić siłę ognia na ostatnich turniejach z cyklu PES Championship Series.

Drużyna kierowana przez DawidaSMS13 wcześniej już dokonała dwóch transferów, gdzie do zespołu dołączyli Cinek84PL i JacobMVPPL. Ten drugi zbytnio nie nagrał się w barwach MP i zaledwie po turnieju w Zelowie został usunięty z drużyny. Mistrzów Pada opuścili również Cinek85PL oraz Grzywa, który był zawodnikiem zespołu od momentu powstania klanu. Ich miejsce zajęło trzech graczy, którzy dotychczas reprezentowali barwy drużyny South Team – Pejka, Robo i Hałi. Czas pokaże, czy dokonane roszady przyniosą efekt w postaci wywalczenia miejsca na Klanowych Mistrzostwach Polski. Póki co, Mistrzowie Pada za przekroczenie darmowego limitu transferowego zostali ukarani 60 punktami, co jeszcze bardziej skomplikowało ich sytuacje. Na turnieju w Tomaszowie będą musieli mocno postarać się, aby przynajmniej utrzymać bliski dystans do czołówki.

South Team uzupełnił skład trzema nowymi graczami automatycznie wykorzystując swój darmowy limit transferowy. Do ekipy sterowanej przez Bagza dołączyli – Kubanczyk, Radar i Kojko.