Startują zapisy do Challenger 2v2 – Liga klanowa w eFootball PES2020

Zapraszamy do zapisów do pierwszego sezonu rozgrywek Challenger 2v2 – Liga klanowa na platformie PlayStation 4. Udział w rozgrywkach jest bezpłatny, dla najlepszych przygotowano puchary.

W przeszłości już organizowaliśmy dwukrotnie rozgrywki 2v2 jako alternatywny format dla turnieju Premium League, który głównie skupia się na rywalizacji 1v1. Były też zawody OFFLINE w Lafayette, w których wzięło udział 16 drużyn. Po dłuższej przerwie wracamy do tego formatu, który chcemy rozwijać równolegle do rozgrywek indywidualnych w bieżącym sezonie.

Challenger 2v2 – Liga klanowa to rozgrywki składające się z dwóch faz turnieju – zasadniczej i pucharowej. Najpierw drużyny będą mierzyć się ze sobą (każdy z każdym) w fazie zasadniczej, w której będzie prowadzona tabela ligowa. Cztery lub osiem drużyn (w zależności od zainteresowania) awansuje następnie do fazy pucharowej, gdzie automatycznie utworzą pary (1v4, 2v3 lub 1v8, 2v7, 3v6 itd.). Wszystkie mecze odbywają się na zasadzie dwumeczu. Szczegółowe informacje znajdziecie w regulaminie.

Wszelka komunikacja odbywać się będzie na kanale PESCS w aplikacji Discord. Objaśnienie kanałów i ich funkcji znajdziecie w regulaminie. Kapitan każdej drużyny ma obowiązek być na kanale, aby komunikować się z organizatorem oraz innymi uczestnikami. Jest to jedyna forma komunikacji podczas turnieju.

Zapisy otwarte są od 12 do 21 października. Rozgrywki ruszają 23 października. Aby zgłosić drużynę, wyślij wiadomość na adres klany@pescs.pl, w której zostaną uwzględnione poniższe informacje:

  • Nazwa drużyny
  • Nazwa graczy (PSN ID)
  • Informacja kto jest kapitanem zespołu.
  • Wybrana drużyna (raz można zmienić podczas trwania fazy zasadniczej)

Uwaga! Prosimy zapoznać się z regulaminem, aby później nie tworzyły się nie potrzebne problemy, bo ktoś o czymś nie wiedział. Nie znajomość zasad rozgrywek szkodzi tym, którzy nie poświecili 5 minut na ich przeczytanie.