Ruszają kwalifikacje do Narodowej Drużyny Esportu w eFootball PES 2021 Season Update!

Nowy sezon, nowe rozdanie w Narodowej Drużynie Esportu zarządzanej przez Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych (Esports Assocation). Chciałbyś reprezentować Polskę na Mistrzostwach Świata Esportu w Izraelu? Teraz masz idealną okazje, aby to zrobić!

Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że ponownie podjęliśmy współprace ze Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych, aby wyłonić najlepszego gracza Pro Evolution Soccer, który zasili szeregi Narodowej Kadry Esportu i będzie reprezentował nasz kraj na międzynarodowym turnieju w Izraelu. Rok temu zwycięzcą polskich kwalifikacji okazał się Michał „MisiekLFC” Petrus, który na Mistrzostwach w Seulu ostatecznie uplasował się na czwartym miejscu.

W tym roku najlepszy gracz Pro Evolution Soccer zostanie wyłoniony w jednych kwalifikacjach podzielonych na dwie fazy – otwartą i zamkniętą. W rundzie otwartej zostanie wyłonionych czterech najlepszych graczy, którzy następnego dnia zmierzą się w zamkniętej, finałowej rozgrywce w raz z aktualnymi reprezentantami Narodowej Drużyny Esportu.

Jeżeli marzy Ci się reprezentowanie Polski na międzynarodowej arenie, to teraz jest najlepszy moment, aby to zrealizować. Zapisy na eliminacje są już otwarte. Zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!

ZAPISY I REGULAMIN: Kwalifikacje do NDE 2020

Więcej informacji o inicjatywie: Narodowa Drużyna Esportu i ESA