Premium League Sezon 7: Rozlosowano grupy!

Wczoraj zakończyły się zapisy do siódmego sezonu Premium League, a dziś rozlosowano grupy w pierwszej fazie rozgrywek. 

Na liście zapisanych jest wielu graczy, którzy brali udział we wcześniejszych edycjach m.in. Huro1989, Bolek, Kamil Mitura, czy DawidSMS13. W zawodach nie weźmie udział Kwiatek, który zwyciężył w poprzedniej edycji. Za to mamy wciąż aktualnego Mistrza Polski – Adkasms. W nowym sezonie Premium League zawodnicy będą mierzyć się zespołami z maksymalnie czterema gwiazdkami. Dla trzech najlepszych graczy w turnieju czekają nagrody pieniężne i rzeczowe. Faza ligowa potrwa do 2 maja. Poniżej prezentujemy składy obu grup w pierwszej fazie rozgrywek:

 

1. Domin
2. Szarodziej
3. Pejka
4. Cezary1125
5. Kundel
6. Dominika
7. Ziaro10
8. Nemsik
9. Grzybiarz
10. Mateusz Wodzik
11. Bery
12. GG11915957
13. Iras89
14. Ariczi
15. DawidSMS13
16. Huro1989
17. Nieswiec1913
18. Buby

Grupa dyskusyjna dla grupy A – TUTAJ.

1. Niebo
2. Smolik
3. Tharus84
4. Bolek
5. Adeksms
6. Mocherek
7. Marioo
8. Nurmagomedov
9. Samo
10. Tomo
11. Pilaf Wspaniały
12. FCBStyniu
13. Brunkson
14. Gutosz
15. Kamil Mitura
16. Fabio_1908
17. Kajmanec

Grupa dyskusyjna dla grupy B – TUTAJ.

Tabele i terminarze spotkań dostępne są tutaj: https://challonge.com/premleag

Na mecze gracze umawiają się samodzielnie korzystając z grup dyskusyjnych i sieci PSN. Wynik zgłaszane są na PRIV do admina turnieju. Do fazy play-off awansuje 16 graczy – po 8 z każdej grupy. Utworzą oni automatycznie pary według schematu 1v8, 2v7, 3v6 itd. W meczach w tej fazie można zmienić zespół wyłącznie raz na rundę. Zabronione jest zmienianie drużyny na rewanżowe spotkanie.

Uwaga, przypominamy również regulamin turnieju, który będzie obowiązywać w rozgrywkach.

 • Organizatorem turnieju jest serwis PESCS.pl.
 • Turniej rozgrywany jest na platformie PlayStation 4 przy użyciu gry Pro Evolution Soccer 2018.
 • Turniej organizowany się dla polskich graczy mieszkających w kraju i zagranicą.
 • Rywalizacja odbywa się z wykorzystaniem maksymalnie czterogwiazdkowych drużyn klubowych i reprezentacyjnych.
 • W fazie zasadniczej można zmieniać drużynę w dowolnym momencie. Natomiast w play-offach należy grać tą samą drużyną mecz i rewanż w danej rundzie. Zmienić zespół można w przypadku awansu do kolejnej rundy.
 • W fazie zasadniczej obowiązywać będzie terminarz spotkań. Całkowity termin na rozegranie pierwszej fazy turnieju będzie ustalony w późniejszym terminie, ponieważ jest on uzależniony od ilości zgłoszeń i liczebność grup.
 • Do fazy play-off awansuje minimum ośmiu graczy. Więcej szczegółów w tej kwestii pojawi się po zamknięciu zapisów.
 • Ilość grup w fazie zasadniczej jest uzależniona od ilości zgłoszeń.
 • Gracze nie mający rozegranych ponad połowy meczy na półmetku rundy zasadniczej są automatycznie dyskwalifikowani, a ich mecze są korygowane na WO na korzyść ich przeciwników.
 • Obrażanie, wyzywania lub inne temu podobne zachowania są surowo zabronione. W przypadku notorycznego łamania tej reguły dany gracz zostaje zdyskwalifikowany i zbanowany na kolejne edycje Premium League.
 • Aby wziąć udział w zawodach należy posiadać dobrej jakości połączenie sieciowe podłączone obowiązkowo kablem do konsoli.
 • W przypadku, gdy gracz lub gracze będą doświadczać opóźnień i lagów w rozgrywce należy przerwać spotkanie i umówić się na inny termin. W przypadku osoby, z którą będą notoryczne problemy, to niestety, ale będzie musiała zakończyć udział w zawodach.
 • Komunikacja między graczami odbywa się poprzez usługę PlayStation Network lub specjalnie utworzoną grupę na platformie społecznościowej Facebook.
 • Osobom, które zrezygnują z rozgrywek (dowolny moment) nie przysługuje zwrot poniesionych kosztów uczestnictwa w zawodach.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania zawodów w przypadku, gdy liczba zapisanych graczy nie osiągnie minimalnej ilości (15 zawodników)
 • Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie w dowolnym momencie i zobowiązuje się do poinformowania graczy o ich zaistnieniu.

Przypominamy również o tym, że każdy graczy, który zapisał się i bierze udział w turnieju automatycznie potwierdza znajomość regulaminu i jego akceptacje.