Premium League S7 – Znamy wszystkich półfinalistów

Siódmy sezon Premium League wchodzi w finałową fazę. W rozgrywkach pozostało czterech graczy, którzy zmierzą się w półfinałowych konfrontacjach.

W pierwszej parze zagrają Huro1989 (Potantaci) i Michał_xp. Huro1989 najpierw wyeliminował Tomo (Elite eSport Team), a później po zaciętej rywalizacji udało mu się sprawić niespodziankę wygrywając z Mistrzem Polski, Adkiemsms reprezentującego barwy Mistrzów Pada (2-2, 3-2). Z kolei Michal_xp najpierw pokonał Kamila Miturę (Lag Team), a później udało mu się również wygrać w dwumeczu z Niebo (Elite eSport Team). Co warto wspomnieć, dla tego zawodnika jest to debiut w rozgrywkach Premium League.

W drugiej parze rywalizacja odbędzie się pomiędzy graczami reprezentującymi tę samą drużynę – Adrenaline.pl eSport Team. Kundel najpierw pokonał po wyrównanym boju kolegę z drużyny (FCBStyniu), a następnie nie dał żadnych szans Mocherkowi z Mistrzów Pada (4-1, 4-1). Jego przeciwnikiem będzie Bolek, który w 1/8 łatwo poradził sobie z Berym, a później okazał się lepszy od BubyPL, dzięki czemu zagra w półfinale.

Poniżej prezentujemy zaktualizowaną drabinkę play-off.