Premium League 1v1 Sezon 7 – Faza ligowa zakończona!

Wczoraj zakończyła się pierwsza faza siódmego sezonu Premium League w formacie 1v1, gdzie blisko 40 graczy rywalizowało w dwóch grupach o awans do fazy play-off.

Z obu ligi do fazy play-off awansowało ośmiu najlepszych graczy. Zwycięzca ligi A okazał się Nieswiec1913, który zgromadził łącznie 70 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Kundel, a na trzecim Michal_xp. Tutaj poszczególne miejsca w TOP 8 ważyły się do samego końca i o prawdziwym pechu musi mówić Iras89, który zajął 9 miejsce i nie awansował tylko dlatego, że miał gorszy bilans bramkowy. Cztery punkty zabrakło Pejce, aby znaleźć się w strefie promowanej awansem do następnej fazy turnieju. Poniżej prezentuje TOP 8, które gra dalej.

1. Nieswiec1913 (Wataha)
2. Kundel (Adrenaline.pl eSport Team)
3. Michal_xp
4. Buby (Adrenaline.pl eSport Team)
5. Huro1989 (Potentaci)
6. Nemsik (Street Players)
7. DawidSMS13 (Mistrzowie Pada)
8. Bery (Street Players)

W drugiej grupie również emocji nie brakowało do samego końca. W tej grupie najlepszy okazał się Bolek, który trzema punktami wyprzedził Niebo. Na trzeciej lokacie znalazł się Mocherek. Aż trzech graczy zostało zdyskwalifikowanych za mizerną aktywność w lidze. W następnej edycji Ci zawodnicy nie zagrają. Poniżej prezentujemy TOP 8, które zakwalifikowało się do kolejnej rundy.

1. Bolek (Adrenaline.pl eSport Team)
2. Niebo (Elite eSport Team)
3. Mocherek (Mistrzowie Pada)
4. Tomo (Elite eSport Team)
5. Smolik (Wataha)
6. Kamil Mitura (Lag Team)
7. FCbStyniu (Adrenaline.pl eSport Team)
8. Adeksms (Mistrzowie Pada)

Statystyka klanowa:

Adrenaline.pl eSport Team 4/4*
Wataha 2/5
Mistrzowie Pada 3/4
Potentaci 1/1
Elite eSport Team 2/4
Lag Team 1/2
Street Players 2/2
OSP Team 0/1

(*Pierwsza liczba oznacza liczbę graczy, którzy wciąż są w grze. Druga cyfra oznacza ogólną liczbę graczy z klanu, którzy zapisani byli w zawodach)

WYNIKI

Pary tworzą się automatycznie według tego samego systemu jaki obowiązywał w poprzednich sezonach. Szczegółowa drabinka zostanie opublikowana jutro wieczorem. Start fazy play-off odbędzie się 7 maja.