PESCS Online 2018/19 – Janciopl zwycięzcą pierwszego turnieju rankingowego

19 września oficjalnie wystartowały turnieje rankingowe ONLINE. Po blisko 4 godzinach gry, zwycięzcą okazał się Janciopl.

Zawody rozpoczęły rywalizacje w klasyfikacji indywidualnej ONLINE, gdzie na koniec sezonu TOP 5 otrzyma przepustkę na przyszłoroczne Mistrzostwa Polski. Dodatkowo, partnerem zawodów została firma Genesis, z którą we współpracy przygotowaliśmy nagrodę za zwycięstwo w turnieju (słuchawki nauszne Genesis NEON 360). W turnieju wzięło udział 73 graczy. Struktura zawodów obejmowała jedynie drabinkę play-off z dwumeczem w każdej rundzie prócz finału i meczu o 3 miejsce. Poniżej prezentujemy drabinkę ze wszystkimi wynikami.

Zwycięzcą pierwszego turnieju rankingowego online z cyklu PES Championship Series został Janciopl, który w finale pokonał Miśka_LFC. Trzeci miejsce zajął Niebo, który pokonał Ba_role rzutach karnych. Gratulujemy zwycięzcy!

Klasyfikacja indywidualna online już niebawem zostanie udostępniona na stronie. W przyszłym tygodniu kolejny turniej rankingowy, a w między czasie zapraszamy na turnieje towarzyskie, które będziemy dla Was organizować.

TOP 4:

  1. Janciopl (Wolvpes e-Sport Team)
  2. Misiek_LFC (OSP Team)
  3. Niebo (Elite eSport Team)
  4. Ba_rola (WhiteEangle)