PESCS 2018/19: Startują zapisy na turniej w Zelowie

Startują zapisy do trzeciego turnieju rankingowe offline, który odbędzie się w listopadzie w Zelowie. Wszelkie szczegóły znajdziesz w dalszej części wiadomości.

Od kilku lat Zelów stał się nie tylko stałym miejscem na turniejowej mapie Polski, ale też prawdziwą mekką graczy Pro Evolution Soccer. Świetny lokal, w którym oprócz dużej przestrzeni turniejowej oraz dobrej kuchni, oferuje również nocleg dla zawodników, którzy przyjeżdżają z dalszych rejonów kraju. Wiele świetnych imprez było tam organizowanych i mamy nadzieje, że kolejny turniej również dostarczy mocy wrażeń i emocji. Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje.

Zapisy otwarte są od poniedziałku, godziny 0:00. Wpisowe wynosi 25 zł  i płatne jest bezpośrednio na konto bankowe. O miejscu na liście zapisanych graczy decyduje data zaksięgowania wpisowego. Liczba miejsc ograniczona i w tym momencie wynosi 70 slotów. Wpisowe prosimy wysyłać na poniższe dane:

Odbiorca: PESCS.pl
Konto: 44 1140 2004 0000 3502 7485 8429

W przypadku, gdy ktoś znajdzie się na liście rezerwowej, a finalnie nie zagra, to wpisowe jest zwracane. Osoby znajdujące się na głównej liście, które zrezygnują do 30 października z udziału w zawodach, otrzymają również zwrot wpisowego. Od 31 października zwrot wpisowego przestaje obowiązywać graczy z głównej listy.

> Platforma PlayStation 4
> Mecze po 10 minut w fazie grupowej. W fazie play-off jeden mecz na 10 minut z włączoną dogrywką i karnymi.
> Player emotions OFF
> Kamera: Dynamic wide (standardowe ustawienie)
> Forma: zielona
> Najwyższy dostępny poziom trudności (Super Star)
> 3 zmiany w meczu
> Pora dnia – noc
> Pora roku – lato
> Pogoda – fine
> Kontuzje: ON
> Dozwolone wszystkie drużyny, ale tylko RAZ można zagrać daną ekipą w turnieju. Jeżeli ktoś w 1 meczu wybrał PSG, to w kolejnych już musi grać innymi drużynami.
> Taktykę można zmienić tylko podczas przerwy w grze lub w sytuacji, gdy nie tworzy się sytuacji bramkowej.
> Koszt odprowadzenia ewentualnego podatku za główną nagrodę ponosi jej zwycięzca.
> Jeżeli podczas grupy fazowej ktoś zrezygnował z udziału, a nie zagrał większości meczy (powyżej 50%), to we wszystkich meczach wpisany jest walkower. W przypadku, gdy zostały rozegrane ponad połowa meczy, to w pozostałych wpisany jest walkower, a wcześniejsze nie ulegają zmianie.
> W przypadku uszkodzenia przez uczestnika sprzętu lub jakiegokolwiek przedmiotu należącego do organizatora, osoba ta zobowiązana jest do pokrycia wszelkich wyżądzonych szkód,
> Gracze, których rywalizacja odbywać się będzie na stanowisku Twitch.tv muszą dostosowac się do ustawień meczu i transmisji (nick gracza nad zawodnikiem na boisku, słuchawki nie mogą być podłączone do pada)
> Uczestnicy wyrażają zgodę na publikacje ich wizerunku w relacjach, transmisjach LIVE odbywających się w trakcie i po turnieju.
> Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie.
> W sprawach nie objętych regulaminem decydujące słowo ma organizator.

  • I MIEJSCE: 1000 zł + TBA
  • II MIEJSCE: TBA
  • III MIEJSCE: TBA

SPONSORZY I PARTNERZY