PESCS 2018/19: Startują zapisy na turniej w Łodzi

6 października odbędzie się drugi turniej rankingowy z cyklu PES Championship Series. Zapisy startują w poniedziałek, o północy.

Zawody wracają po rocznej przerwie do Łodzi. Gospodarzem turnieju ponownie będzie lokal Gościnna przy ulicy Puszkina 18. Zwycięzca zgarnie 1000 zł. Jeśli chodzi o zespoły to będą dozwolone wszystkie prócz ekip klasycznych. Liczba miejsc jest ograniczona. Poniżej znajdziecie wszelkie niezbędne informacje.

Platforma PlayStation 4
> Mecze po 10 minut w fazie grupowej. W fazie play-off jeden mecz na 10 minut z włączoną dogrywką i karnymi.
> Player emotions OFF
> Kamera: Dynamic wide (standardowe ustawienie)
> Forma: zielona
> Najwyższy dostępny poziom trudności (Super Star)
> 3 zmiany w meczu
> Pora dnia – noc
> Pora roku – lato
> Pogoda – fine
> Kontuzje: ON
> Taktykę można zmienić tylko podczas przerwy w grze lub w sytuacji, gdy nie tworzy się sytuacji bramkowej.
> Koszt odprowadzenia ewentualnego podatku za główną nagrodę ponosi jej zwycięzca.
> Jeżeli podczas grupy fazowej ktoś zrezygnował z udziału, a nie zagrał większości meczy (powyżej 50%), to we wszystkich meczach wpisany jest walkower. W przypadku, gdy zostały rozegrane ponad połowa meczy, to w pozostałych wpisany jest walkower, a wcześniejsze nie ulegają zmianie.
> W przypadku uszkodzenia przez uczestnika sprzętu lub jakiegokolwiek przedmiotu należącego do organizatora, osoba ta zobowiązana jest do pokrycia wszelkich wyrządzonych szkód,
> Gracze, których rywalizacja odbywać się będzie na stanowisku Twitch.tv muszą dostosować się do ustawień meczu i transmisji (nick gracza nad zawodnikiem na boisku, słuchawki nie mogą być podłączone do pada)
> Uczestnicy wyrażają zgodę na publikacje ich wizerunku w relacjach, transmisjach LIVE odbywających się w trakcie i po turnieju.
> Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie.
> W sprawach nie objętych regulaminem decydujące słowo ma organizator.

Zapisy aktualnie zostały wstrzymane z racji kompletu miejsc i dodatkowej grupy osób, która zapisała się na rezerwę. W przypadku, gdy osoba z rezerwy nie zagra finalnie w turnieju, to wpisowe zostanie zwrócone w pierwszy dzień roboczy po zawodach (czyli w poniedziałek).

  • I MIEJSCE: 1000 zł + puchar+ szalik i czapka z brandem Pro Evolution Soccer
  • II MIEJSCE: 250 zł + puchar + headset NEON 360 GENESIS, mysz gamingowa i podkładka GENESIS, gra, szalik i czapka z brandem Pro Evolution Soccer
  • III MIEJSCE:  100 zł + puchar + klawiatura Rhod 400, mysz gamingowa i podkładka GENESIS + gra, szalik i czapka z brandem Pro Evolution Soccer

Partnerzy turnieju: