PESCS 2018/19 – Rozlosowano grupy w turnieju w Tomaszowie Maz.

Wczoraj odbyła się transmisja z losowania grup do 7 turnieju rankingowego w bieżącym sezonie, który odbędzie się w najbliższą niedziele w Tomaszowie Mazowieckim.

Gospodarzem turnieju ponownie będzie lokal Ęklawa. Turniej startuje o godzinie 10:00, więc prosimy o nie spóźnienie się. Jeżeli ktoś będzie wiedział, że nie zdąży na 10:00, niech wyśle do Nas wiadomość, abyśmy nie wykreślili gracza z listy uczestników. Poniżej prezentujemy wylosowane grupy.

WYNIKI LIVE Z TURNIEJU

Do fazy play-off awansuje TOP 4 z każdej grupy, a drabinka play-off prezentuje się następująco:

Cztery najlepsze „jedynki” z grup będą rozstawione w następnej rundzie. W przypadku, gdy rozstawiona jedynka trafiać będzie na przeciwnika ze swojej grupy, to automatycznie jest przesuwana dalej, aby nie robić konfliktu w drabince. Osoba wyżej w drabince wybiera jako pierwsza zespół w meczu.

Z racji, że nie udało się osiągnąć nawet w połowie wymaganej ilości uczestników, całe TOP 3 otrzyma nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary. Pełny zakres nagród:

I miejsce – Puchar + Headset ARGON PC/PS4 GENESIS + Klawiatura RHOD 420 RGB BACKLIGHT + Myszka optyczna XENON 210 RGB GENESIS +
Lootbag GENESIS + Gra + Smycz + Czapeczka z brandem Pro Evolution Soccer

II miejsce – Puchar  +
Headset NEON 360 GENESIS + Klawiatura RHOD 420 RGB BACKLIGHT + Myszka optyczna XENON 210 RGB GENESIS + Smycz + Czapeczka z brandem Pro Evolution Soccer

III miejsce – Puchar + Headset NEON 360 GENESIS +
Myszka optyczna XENON 210 RGB GENESIS + Ładowarka padów od PS4 GENESIS + Smycz + Czapeczka z brandem Pro Evolution Soccer

• Platforma PlayStation 4.
  • Mecze po 10 minut w fazie grupowej. W fazie play-off jeden mecz na 10 minut z włączoną dogrywką i karnymi.
  • Player emotions OFF.
  • Kamera: Dynamic wide (standardowe ustawienie).
  • Forma: zielona.
  • Najwyższy dostępny poziom trudności (Super Star) .
  • 3 zmiany w meczu.
  • Pora dnia – noc.
  • Pora roku – lato.
  • Pogoda – fine.
  • Kontuzje: ON.
  • Wybór drużyn. Tylko raz w turnieju można zagrać tą samą drużyną. Jeżeli ktoś wybrał Juventus w 1 meczu, to do końca turnieju już nie może grać tą drużyną.
  • Taktykę można zmienić tylko podczas przerwy w grze lub w sytuacji, gdy nie tworzy się sytuacji bramkowej (nie tworzy się akcji na połowie przeciwnika).
  • Koszt odprowadzenia ewentualnego podatku za główną nagrodę ponosi jej zwycięzca.
  • Jeżeli podczas grupy fazowej ktoś zrezygnował z udziału, a nie zagrał większości meczy (powyżej 50%), to we wszystkich meczach wpisany jest walkower. W przypadku, gdy zostały rozegrane ponad połowa meczy, to w pozostałych wpisany jest walkower, a wcześniejsze nie ulegają zmianie.
  • W przypadku uszkodzenia przez uczestnika sprzętu lub jakiegokolwiek przedmiotu należącego do organizatora, osoba ta zobowiązana jest do pokrycia wszelkich wyrządzonych szkód.
  • Gracze, których rywalizacja odbywać się będzie na stanowisku Twitch.tv muszą dostosować się do ustawień meczu i transmisji (nick gracza nad zawodnikiem na boisku, słuchawki nie mogą być podłączone do pada).
  • Uczestnicy wyrażają zgodę na publikacje ich wizerunku w relacjach, transmisjach LIVE odbywających się w trakcie i po turnieju.
  • W sprawach nie objętych regulaminem decydujące słowo ma organizator.
  • Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie.