PESCS 2018/19 Kraków: Rozlosowano grupy

W najbliższą niedziele odbędzie się szósty turniej rankingowy w bieżącym sezonie. Tym razem, miastem-gospodarzem jest Kraków. Dziś odbyło się losowanie fazy grupowej.

Turniej odbędzie się po raz pierwszy w lokalu BarON. W odróżnieniu od poprzednich turniejów, w Krakowie gracze rywalizować będą na telewizorach (normalnie są to monitory). Nagroda główna to 700 zł. Drugie i trzecie miejsce otrzyma nagrody rzeczowe o łącznej puli ponad 600 zł. Dla całego TOP 3 czekają również okazałe puchary.

Faza grupowa składa się z 10 grup po 7 graczy (dwóch zostało dopisanych po losowaniu). Z każdej grupy awansuje 4 najlepszych graczy. Faza play-off prezentuje się następująco:

Poniżej rozlosowana faza grupowa.

Turniej startuje o godzinie 10:00. Proszę o punktualne przybycie na miejsce. Jeżeli ktoś będzie wiedział, że się spóźni, to prosimy o informacje. Brak wiadomości o spóźnieniu skutkować będzie wykreśleniem gracza z turnieju.

Jeżeli w lokalu BarON dysponować będzie dobrym połączeniem internetowym, to wyniki będzie można śledzić LIVE pod tym linkiem: https://challonge.com/pescskrakow