PESCS 2018/19 Częstochowa – Najważniejsze informacje

Już w najbliższą sobotę odbędzie się największy turniej w Pro Evolution Soccer 2019 w Częstochowie w ramach imprezy Let’s Play Częstochowa. Przedstawiamy najważniejsze informacje i wylosowane grupy.

Zawody stanowią otwarcie nowego sezonu rozgrywkowego w PES 2019 w ramach rywalizacji indywidualnej oraz drużynowej. Poniżej znajdziecie wszelkie informacje na temat imprezy, rozlosowane grupy oraz link do transmisji. Przypominamy, że turniej odbywa się w ramach masowej imprezy esportowej i każda osoba, która opłaciła wpisowe automatycznie potwierdza znajomość regulaminu i go akceptuje. W zawodach udział zapowiedziało komplet graczy, czyli 128 zawodników.

Turniej odbędzie się w Hali Sportowej Częstochowa, która zlokalizowana jest przy ulicy Żużlowej 4 w Częstochowie.  Start turnieju rozpoczyna się o 8:00, w sobotę 15 września. Prosimy wszystkich uczestników, aby stawili się punktualnie na miejscu i przeszli weryfikacje w biurze zawodów, które będzie czynne do rozpoczęcia zawodów. Gracze, którzy nie przejdą weryfikacji w biurze zawodów, nie zagrają w turnieju.

Przy hali dostępny jest parking na ponad 400 aut, który jest bezpłatny.

Poniżej prezentujemy wyniki losowania fazy grupowej w turnieju. 19 grup po siedmiu i sześciu graczy. Do rundy play-off awansuje trzech najlepszych graczy z każdej grupy oraz 7 najlepszych zawodników z czwartych miejsc z grup siedmioosobowych (lub sześcioosobowych jeżeli okaże się finalnie, że „siódemek” jest mniej niż potrzeba). Każda grupa będzie miała terminarz spotkań, według którego będą rozgrywane mecze w fazie grupowej. Prosimy pilnować własnej kolejki, nikt nie będzie nikogo szukał do gry na terenie hali, kogoś nie ma 5-10 min to wpisywany jest walkower. Koniec fazy grupowej zaplanowany jest na godzinę 13:30. Losowanie grup odbyło się z uwzględnieniem zgłoszonych klanów do sezonu 2018/19. Jeżeli jakiś gracz z klanu zapisał się do turnieju pod zupełnie inną ksywą niż została zgłoszona, to istnieje ryzyko, że może zagrać z kimś z klanu w jednej grupie. Na turniejach rankingowych PESCS obowiązuje ksywka, która została zgłoszona do rozgrywek.

 

Zapraszamy na transmisje LIVE z turnieju, na której będzie można obejrzeć wybrane mecze z fazy grupowej i play-off. Przygotowujemy również giveaway dla widzów, ale szczegóły podamy przed turniejem.

Oglądaj użytkownika A_S_A_T_O_R na żywo na www.twitch.tv