PESCS 18/19 Kluczbork – Ruszają zapisy na turniej

Kilkanaście dni temu został zapowiedziany kolejny turniej rankingowy, który tym razem odbędzie się w Kluczborku, gdzie w przeszłości odbywało się wiele dobrych turniejów, również tych punktowanych.

Kluczbork to jedna z „nowych” lokalizacji w tym sezonie. Zawody odbędą się w klubie B3 Music Club, przy ulicy Kościuszki 2. Lokal położony jest w charakterystycznym miejscu, nad stawem. W przeszłości organizowane były tam zawody w PES, które dostarczały za każdym razem wiele emocji i ciekawych rozstrzygnięć. Jak będzie tym razem? Przekonamy się 25 listopada. Poniżej przedstawiamy wszelkie szczegóły odnośnie turnieju.

Wydarzenie na FB

Zapisy na turniej już są otwarte. Aby znaleźć się na liście zapisanych graczy należy opłacić wpisowe w wysokości 30 zł (5 zł idzie na bar, pełne wyjaśnienie poniżej). O miejscu na liście zapisanych graczy decyduje data zaksięgowania wpisowego. Liczba miejsc ograniczona i wynosi 56 slotów. Wpisowe prosimy wysyłać na poniższe dane:

Odbiorca: PESCS.pl
Konto: 44 1140 2004 0000 3502 7485 8429

Każdy uczestnik dostanie bon w wysokości 5 zł na wykorzystanie na barze. Taka jest umowa z właścicielem lokalu, który chce się w ten sposób zabezpieczyć w przypadku niskiego utargu na barze. Dlatego też, wpisowe tym razem wynosi 30 zł, a nie 25 zł.

W przypadku, gdy ktoś znajdzie się na liście rezerwowej, a finalnie nie zagra, to wpisowe jest zwracane. Osoby znajdujące się na głównej liście, które zrezygnują do 20 listopada z udziału w zawodach, otrzymają również zwrot wpisowego. Od 21 listopada zwrot wpisowego przestaje obowiązywać graczy z głównej listy.

Platforma PlayStation 4
> Mecze po 10 minut w fazie grupowej. W fazie play-off jeden mecz na 10 minut z włączoną dogrywką i karnymi.
> Player emotions OFF
> Kamera: Dynamic wide (standardowe ustawienie)
> Forma: zielona
> Najwyższy dostępny poziom trudności (Super Star)
> 3 zmiany w meczu
> Pora dnia – noc
> Pora roku – lato
> Pogoda – fine
> Kontuzje: ON
> Dozwolone wyłącznie drużyny reprezentacyjne (oprócz klasyków).
> Taktykę można zmienić tylko podczas przerwy w grze lub w sytuacji, gdy nie tworzy się sytuacji bramkowej.
> Koszt odprowadzenia ewentualnego podatku za główną nagrodę ponosi jej zwycięzca.
> Jeżeli podczas grupy fazowej ktoś zrezygnował z udziału, a nie zagrał większości meczy (powyżej 50%), to we wszystkich meczach wpisany jest walkower. W przypadku, gdy zostały rozegrane ponad połowa meczy, to w pozostałych wpisany jest walkower, a wcześniejsze nie ulegają zmianie.
> W przypadku uszkodzenia przez uczestnika sprzętu lub jakiegokolwiek przedmiotu należącego do organizatora, osoba ta zobowiązana jest do pokrycia wszelkich wyrządzonych szkód,
> Gracze, których rywalizacja odbywać się będzie na stanowisku Twitch.tv muszą dostosować się do ustawień meczu i transmisji (nick gracza nad zawodnikiem na boisku, słuchawki nie mogą być podłączone do pada)
> Uczestnicy wyrażają zgodę na publikacje ich wizerunku w relacjach, transmisjach LIVE odbywających się w trakcie i po turnieju.
> Organizator zastrzega sobie zmiany w regulaminie.
> W sprawach nie objętych regulaminem decydujące słowo ma organizator.

TOP 3 otrzyma nagrody pieniężne i rzeczowe. Pełny zakres nagród zostanie opublikowany 12 listopada.