Narodowa Drużyna Esportu w eFootball PES2020. Wygraj kwalifikacje i reprezentuj Polskę w Seulu!

Kapitalna wiadomość dla całej społeczności Pro Evolution Soccer w Polsce. Narodowa Drużyna Esportu, która została pół roku temu powołana przez Pana Prezydenta Andrzeja Dudę, rozszerza swoje szeregi o kolejnych reprezentantów. Wśród nich znajdą się najlepsi gracze eFootball PES2020 w naszym kraju.

Wszystko to ma związek z 11. Esportowymi Mistrzostwami Świata IESF w Seulu, gdzie po raz pierwszy w historii tych mistrzostw, odbędzie się turniej w eFootball PES2020. Polskę na tej imprezie reprezentować będzie zwycięzca organizowanych kwalifikacji. Za cały projekt Narodowej Drużyny Esportu odpowiada Esports Assocation Polska.

Turnieje kwalifikacyjne ONLINE zostaną zorganizowane przez PES Championship Series (PESCS.pl) oraz Incite.pl. Łącznie będą cztery turnieje eliminacyjne. Regulamin kwalifikacji dostępny jest na stronach zawodów. Każdy uczestnik ma obowiązek zapoznania się z nim. Uczestnictwo w turnieju automatycznie oznacza, że zawodnik przeczytał regulamin i w pełni go akceptuje. Poniżej prezentujemy program kwalifikacji organizowanych przez Nas (PESCS.pl).

Pierwszy turniej kwalifikacyjny. Kliknij w obrazek, aby przenieść się do strony zawodów!
Drugi turniej kwalifikacyjny. Kliknij w obrazek, aby przenieść się do strony zapisów!

Czterech zwycięzców kwalifikacji organizowanych przez PESCS.pl oraz INCITE.pl 19 października zmierzy się w turnieju finałowym podczas tegorocznego Poznań Game Arena. Projekt wpisuje się w cykl wydarzeń związanych z Narodową Drużyną Esportu inicjatywą powołaną w kwietniu bieżącego roku przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę, a kontynuowaną i prowadzoną przez EsportsAssociation. Zwycięzca eliminacji w PES2020 będzie reprezentował Polskę na 11. Esportowych Mistrzostwach Świata rganizowanych przez International Esports Federation w Seulu.

Bieżące informacje na temat kwalifikacji można znaleźć na PESCS.pl, INCITE.pl  oraz w kanałach społecznościowych Esports Association. 

Uwaga! Osoba, która wywalczy awans w kwalifikacjach do Turnieju Mistrzów oraz Narodowej Drużyny Esportu, automatycznie jest wykreślana z tego pierwszego turnieju. Jej miejsce zostanie ponownie przydzielone do eliminacji ONLINE.