Narodowa Drużyna Esportu: Poznaliśmy wszystkich finalistów

W minioną sobotę zakończyły się kwalifikacje ONLINE do Narodowej Drużyny Esportu w eFootball PES2020. Czterech finalistów powalczy w finałowej rozgrywce o wyjazd do Seulu na 11. Esportowe Mistrzostwa Świata.

Narodowa Drużyna Esportu w eFootball PES2020 to jeden z najważniejszych projektów w historii Pro Evolution Soccer w Polsce. Tym bardziej, my jako PESCS.pl, cieszymy się, że mogliśmy wspomóc Stowarzyszenie Sportów Elektronicznych – Esports Assocation – w selekcji reprezentantów. Oprócz kwalifikacji ONLINE, będziemy również pomagać w organizacji finałowego turnieju, który odbędzie się w ramach imprezy Poznań Game Arena 19 października.

Cztery tury eliminacyjne, czterech finalistów, ale tylko jedno miejsce w samolocie do Seulu. Poniżej prezentujemy finałową czwórkę:

Finałowy turniej składać się będzie z rundy PLAY-OFF, z której dwóch najlepszych graczy zagra decydujący pojedynek na głównej scenie Poznań Game Arena. Zwycięzca będzie reprezentować Polskę podczas grudniowych 11. Esportowych Mistrzostw Świata organizowanych przez IESF.