Mistrzostwa Polski 2018 – Wszystko to, co musisz wiedzieć

Już w najbliższą niedziele odbędą się Mistrzostwa Polski w formacie indywidualnym oraz klanowym w Pro Evolution Soccer 2018, które oficjalnie zakończą sezon rozgrywkowy. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje.

Zawody podzielone są na dwa osobne turnieje – indywidualny i drużynowy. Jako pierwsi do akcji wejdą zawodnicy biorący udział w turnieju indywidualnym. Zawody w tym formacie składają się z fazy grupowej i pucharowej. Losowanie fazy grupowej odbyło się LIVE 2 sierpnia i grupy prezentują się następująco:

Dwóch najlepszych graczy z każdej grupy awansuje do rundy play-offs, w której rywalizacja odbywać się będzie w formacie mecz i rewanż. W meczu o 3 miejsce i finale rozgrywany jest jeden mecz.

Po dekoracji podium w turnieju indywidualnym, rozpocznie się rywalizacja w zawodach drużynowych, w których OSP Team zmierzy się z Mistrzami Pada, a Adrenaline.pl eSport Team zagra z Watahą. Poniżej pełne zestawienie par.

STREAM & GIVEAWAY

Mistrzostwa Polski będą transmitowane na platformie Twitch.tv oraz dostępna będzie możliwość śledzenia wyników na żywo. W czasie trwania transmisji zostanie zorganizowany specjalny giveaway dla widzów, gdzie będzie można wygrać PES 2019 (PS4 lub Xbox One) i kolekcjonerski szalik ufundowane przez dystrybutora gry, firmę Techland. Aby wziąć udział w giveawayu należy być na streamie, śledzić poczynania najlepszych graczy i czekać na moment ogłoszenia giveawayu. Zawody transmitowane będą pod tym linkiem: https://www.twitch.tv/asatorttv