Mikando najlepszy w Łodzi

Piąty turniej rankingowy w sezonie 2019/20 przeszedł do historii. Najlepszym graczem zawodów okazał się Mikando, dla którego był to dopiero drugi udział w turniejach z cyklu PES Championship Series.

Już turniej w Krakowie pokazał, że Mikando prezentuje się bardzo dobrze. Kwestią czasu było kiedy to się stanie. Długo nie trzeba było czekać, ponieważ już na kolejnym turnieju rankingowym, który odbył się w Łodzi, pokazał kawał dobrej, a przede wszystkim skutecznej piłki, co zaowocowało końcowym zwycięstwem w zawodach. Oczywiście, to nie jest tak, że wszystkie mecze Mikando gładko wygrał – pojedynek z Kruszanem był na styku, a i finał mógł się inaczej zakończyć, gdy więcej spokoju i skupienia na grze wykazał w decydującym meczu Michal_xp.

W meczu o trzecie miejsce pewnie zwyciężył Dawidsms, który pokonał 2-0 (BO3) Trzcinę. Warto również odnotować, że był to piąty z kolei turniej, gdzie podium zostało zajęte przez graczy, którzy do tej pory ani razu nie zdobyli TOP 3 na wcześniejszych zawodach. Trzcina mógł wyłamać ten schemat, ale tym razem nie udało się. Przed nami już tylko ostatnie zawody, które odbędą się w Zelowie.