Michał_xp i Janciopl dołączają do Watahy

Wataha po nie udanych tegorocznych drużynowych Mistrzostwach Polski postanowiła odświeżyć skład, sprowadzając w swoje szeregi dwóch graczy – Michala_xp i Janciopl.

Michal_xp dla większości może być osobą anonimową, ponieważ nigdy wcześniej nie brał udziału w żadnych turniejach rankingowych. Niektórzy mogą kojarzyć go z ostatniego sezonu Premium League, gdzie zaprezentował się z bardzo dobrej strony, ostatecznie zajmując drugie miejsce. Kwestią otwartą jest jak będzie prezentować się w turniejach rankingowych offline na tle czołówki PES w Polsce.

Drugim wzmocnieniem jest gracz Janciopl (foto – po lewej). Zawodnik w minionym sezonie również nie zjawił się na żadnym turnieju rankingowym, ale brał udział w dwóch lokalnych zawodach w Opolu i w Warszawie, gdzie zajął odpowiednio drugie i pierwsze miejsce. Dodatkowo, był uczestnikiem tegorocznych Mistrzostw Polski, gdzie bez problemowo wygrał swoją grupę (wygrywając 4-0 z późniejszym Mistrzem Polski, Nieswiecem1913). Odpadł w ćwierćfinale z Kamylem. O ile Michal_xp jest dla nas zagadką, tak w przypadku Janciopl jesteśmy pewni, że sporo namiesza w nadchodzącym sezonie.

Kwestią do rozstrzygnięcia pozostanie kto opuści Watahę, ponieważ klan przed zrealizowaniem tych transferów posiadał maksymalnie dozwoloną ilość graczy w swoich szeregach (ośmiu). W tym momencie muszą zostać zwolnione dwa sloty dla dwóch nowych graczy. Wkrótce okaże się, kto pożegna się z drużyną.