Let’s Play Czestochowa – Zapraszamy na turnieje PES 2019 i FIFA19

W tym roku wyjątkowo, bo w czerwcu, zostanie zorganizowana kolejna edycja imprezy esportowej Let’s Play Czestochowa w ramach, której tradycyjnie zorganizujemy dla Was turnieje w Pro Evolution Soccer i FIFA 19.

Impreza odbędzie się 14 czerwca w hali sportowej przy ulicy Żużlowej 4 w Częstochowie. Turniej w Pro Evolution Soccer 2019 nie wchodzi w ramy sezonu rozgrywkowego PES w Polsce, ponieważ rzeczony sezon zakończył się w kwietniu. W tym samym czasie odbywać się również będą zawody w FIFA 19, które również przez Nas prowadzone. Od dzisiaj można już zgłaszać się na listy uczestników. Oba turnieje składać się będą z dwóch faz – grupowa i pucharowa. Ilość grup i graczy w nich uzależniona jest od końcowej listy uczestników jaka weźmie udział w turnieju. Planowana również jest transmisja LIVE na platformie Twitch.tv, ale o wszystkim na bieżąco będziemy informować bliżej imprezy.

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJE

Pełny regulamin imprezy, obu turniejów oraz ustawień meczowych znajdziecie TUTAJ.

Warto przypomnieć, że poprzednia impreza odbyła się we wrześniu 2018 roku i otwierała sezon turniejowy PES Championship Series w rywalizacji indywidualnej i drużynowej. Wówczas lista uczestników wypełniła się w całości (128 miejsc). Jak będzie tym razem? Zapraszamy wszystkich chętny do zapisów i do zobaczenia w Częstochowie 14 czerwca!