Łączymy siły z GAMES CLASH. Finał rozgrywek PESCS podczas GAMES CLASH ARENA 2020!

Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że finał rozgrywek PES Championship Series odbędzie się w czerwcu w ramach najlepszej imprezy esportowej w Polsce – GAMES CLASH ARENA.

Sezon 2019/20 jest pierwszym sezonem w historii rozgrywek PES Championship Series, który kończyć się będzie samodzielnym finałem. Od początku zależało nam, aby ten finał był wyjątkowy pod każdym możliwym względem. Współpraca z GAMES CLASH by MURATOR EXPO i możliwość organizacji Wielkiego Finału w ramach ich projektu GAMES CLASH ARENA wszystko nam to gwarantuje. Będzie to też historyczny moment dla całej społeczności PES w Polsce. Nigdy wcześniej żadne turnieje czy Mistrzostwa Polski w PES nie były częścią tak dużego i ważnego wydarzenia esportowego w naszym kraju.

16 najlepszych zawodników z klasyfikacji indywidualnej OFFLINE i ONLINE zagra o tytuł najlepszego gracza w Polsce rozgrywek PES Championship Series. Finałowe starcie odbędzie się podczas imprezy GAMES CLASH ARENA w Gliwicach w dniach 6-7 czerwca. Wydarzenie będzie transmitowane równolegle na platformie Facebook i Twitch. Wkrótce ogłosimy dalsze szczegóły, w tym naszych partnerów. Do zobaczenia na GAMES CLASH ARENA 2020!

O GAMES CLASH:

Tworzymy wydarzenia oglądane przez setki tysięcy widzów. Łączymy znajomość świata graczy, doświadczenie branżowe oraz możliwości produkcyjne. Wprowadzamy do esportu i gamingu nowe marki, przeprowadzamy kampanie marketingowe oraz realizujemy produkcje telewizyjne własne i dla klientów.

Jesteśmy częścią grupy medialnej ZPR Media. W jej struktury wchodzą m.in. rozgłośnie radiowe, portale internetowe, infrastruktura i programy telewizyjne, dziesiątki gazet, magazynów i wiele nośników reklamowych. Dzięki rozbudowanej ofercie reklamowej, proponujemy klientom angażujące projekty, które łączą szerokie dotarcie zarówno w Internecie, jak i mediach tradycyjnych.

Więcej TUTAJ.