Elite eSport Team zaproszone do ligi Co-op PESOnlineUK

W poprzednim tygodniu wystartował pierwszy sezon ligowy w rozgrywkach 2vs2 organizowanych przez serwis PESOnlineUK. Wśród zaproszonych ekip jest polska drużyna Elite eSport Team.

Choć informacja o tym, że polska drużyna zagra w tych rozgrywkach pojawiła się dopiero wczoraj. A to wszystko dlatego, że jedna ekipa (WE TEAM) została usunięta z rozgrywek i właśnie na ich miejsce zostało zaproszone Elite eSport Team. Niestety, Niebo i Ariczi musieli zaakceptować fakt, że startują w zawodach od jednej porażki, którą doznała poprzednia drużyna (1-8), więc już na starcie muszą gonić czołówkę. Wczoraj chłopaki rozegrali swój pierwszy pojedynek, w którym nie dali większych szans Drunken Bums FC, wygrywając pojedynek 4-1. Dziś o 21:00 zaplanowana jest kolejna konfrontacja, tym razem przeciwko drużynie PES BR TEAM.

Co ważne, w lidze są przypisane drużyny. Elite eSport Team wszystkie swoje pojedynki rozgrywać będzie grając jako Inter Mediolan.

Wśród ekip biorących udział w rozgrywkach są m.in. Legends Have Arrived (uczestnicy regionalnego finału Pesleague w Mediolanie), Garuda Di Dadaku (uczestnicy regionalnych finałów Pesleague w Barcelonie i Mediolanie pod nazwą Total Football),  Team Ancestral i portugalska ekipa The Untouchables. Zatem, szykują się nam świetne pojedynki, a pierwszy z nich już za tydzień o 21:00 przeciwko Legends Have Arrived.

Aktualna tabela, terminarz i składy drużyn: http://www.pesonline.co.uk/pesonline-uk-2v2/