Czwarty turniej rankingowy w Krakowie. Faza grupowa rozlosowana!

Już w najbliższą niedziele odbędzie się pierwszy w tym roku, a czwarty w sezonie, turniej rankingowy z cyklu PES Championship Series. Główną nagrodą jest fotel gamingowy ufundowany przez firmę IMBAseat. Turniej odbędzie się w lokalu BarOn.

W środę została rozlosowana faza grupowa. 56 uczestników trafiło do 8 grup siedmioosobowych. Z każdej grupy do fazy play-off awansuje po trzech najlepszych zawodników. Rok temu tryumfował Janciopl, który ma szanse powtórzyć sukces sprzed roku. Reprezentant kadry PZPN w kwalifikacjach eEuro 2020 trafił do grupy z Kamylem i Mister Strategiem, więc każdy mecz będzie trzeba grać na maksimum, aby wyjść z jak najkorzystniejszego miejsca do kolejnej rundy. Ponadto, w zawodach weźmie udział m.in. Nieswiec1913 (reprezentant NDE), Mnyszu (drugie miejsce na Turnieju Mistrzów podczas PGA 2019), Brunkson (trzecie miejsce na Turnieju Mistrzów podczas PGA 2019) oraz Trzcina, który aktualnie jest liderem klasyfikacji indywidualnej. Poniżej prezentujemy podział na grupy w czwartym turnieju rankingowym z cyklu PES Championship Series:

Zapraszamy do śledzenia wyników LIVE z turnieju zarówno z fazy grupowej i pucharowej. Wszystko dostępne pod jednym linkiem. Na naszym profilu w mediach społecznościowych znajdziecie zdjęcia w oraz relacje z tego co aktualnie dzieje się w turnieju. A stawka jest wysoka – główna nagroda to fotel gamingowy (model Hunter) ufundowany przez firmę IMBAseat, nagrody pieniężne, pamiątkowe puchary oraz punkty do klasyfikacji indywidualnej. Podczas turnieju w Krakowie niektórzy zawodnicy mogą już sobie zapewnić udział w wielkim finale PES Championship Series, który odbędzie się w drugim kwartale tego roku. Emocji na pewno nie zabraknie!