PESCS 2018/19 Online: Trzy ostatnie decydujące turnieje. Zapisy otwarte

Post thumbnail

Do końca sezonu rankingowego ONLINE pozostały już tylko trzy turnieje. Znane są już daty kiedy odbędą się zawody. Zapisy od dzisiaj są już otwarte na każdy z nich.

Cały czas trwa rywalizacja o pięć miejsc w klasyfikacji indywidualnej ONLINE, które dają awans do Mistrzostw Polski 2019. Do końca sezonu pozostały trzy turnieje. Analizując ranking i ilość osób, które jeszcze ma szanse wywalczyć miejsce gwarantujące awans, to na pewno nie zabraknie emocji do samego końca. W przyszłym tygodniu wszystko już się rozstrzygnie. Póki co, poniżej prezentujemy daty turniejów i ich regulamin.

18 KWIECIEŃ – 19:00 – 18 TURNIEJ RANKINGOWY ONLINE – ZAPISZ SIĘ!

22 KWIECIEŃ – 19:00 – 19 TURNIEJ RANKINGOWY ONLINE – ZAPISZ SIĘ!

25 KWIECIEŃ – 19:00 – 20 TURNIEJ RANKINGOWY ONLINE – ZAPISZ SIĘ!

30 minut przed startem turnieju każda zapisana osoba musi zrobić check-in (zweryfikować się na stronie zawodów). Osoby, które tego nie zrobią, nie zagrają. Dodatkowo, każdy uczestnik turnieju musi być dostępny na oficjalnym kanale rozgrywek PESCS w aplikacji Discord, którą możecie ściągnąć na PC lub telefon. Po ściągnięciu programu należy wyszukać kanał PES Championship Series i dołączyć. W przypadku problemu ze znalezieniem kanału, zamieszczamy bezpośredni link do dołączenia: https://discord.gg/EGQ8djB

Uwaga! Podczas weryfikacji na kanale zawodów będą mogli pisać wyłącznie gracze, którzy potwierdzili udział w zawodach, a ich ksywy oznaczone są kolorem żółtym.

• Turniej rozgrywany jest na platformie PlayStation 4 z wykorzystaniem najnowszego patcha Konami,
  • Lista graczy, którzy mają już wywalczony slot na MP i nie mogą brać udziału w dalszej rywalizacji ONLINE: Janciopl, Ba Rola, Niebo, Kasy Bojar, Arts84PL, Ariczi, Bolek, Darthur, Kundel, Brunkson, Nieswiec1913
  • Gracze, którzy nie potwierdzą udziału na stronie (30 minut przed startem), nie zagrają w zawodach pomimo obecności na kanale w aplikacji Discord,
  • Jeżeli ktoś potwierdzi udział, a spóźni się więcej niż 5 minut, to jest dyskwalifikowany z turnieju,
  • W 18 i 20 turnieju rankingowym wybór drużyn jest dowolny. Natomiast w 19 turnieju dozwolone są wyłącznie drużyny klubowe i reprezentacyjne z maksymalnie CZTEREMA gwiazdkami,
  • Mecze w turnieju rozgrywane są na serwerach DE – 1,2 lub 3. W przypadku problemów z połączeniem istnieje możliwość zmiany serwera po ówczesnej konsultacji z administratorem turnieju. Nie rozgrywania meczy (chyba, że został rozegrany bez wiedzy admina) w trybie gry Team Lobby,
  • W przypadku, gdy w pierwszym meczu był wynik remisowy (np. 1-1), to rewanż ustawiany jest od razu z dogrywką i karnymi. W przypadku, gdy wynik po dwóch meczach jest remisowy, ale obaj gracze wygrali w takim samym stosunkiem bramek swoje mecze, to rozgrywany jest trzeci mecz ustawiony na 5 minut i włączonymi karnymi (bez dogrywki),
  • Uczestnik turnieju musi mieć taką samą lub zbliżoną ksywę na kanale Discord jak w usłudze PlayStation Network,
  • W danej rundzie nie można zmieniać zespołu. Zmienić drużynę można dopiero w kolejnej rundzie z nowym przeciwnikiem,
  • Turniej odbywa się w formie drabinki pucharowej, gdzie w każdej rundzie (oprócz finału i meczu o 3 miejsce) rozgrywane są pojedynki w systemie mecz i rewanż,
  • Po rozegraniu meczu każdy gracz podaje wynik na chat room zawodów (kto z kim grał i jaki był wynik),
  • Każdy uczestnik turnieju, który zapisze się na turniej, oświadcza automatycznie, że posiada sprawne łącze internetowe umożliwiające bezproblemową rozgrywkę online,
  • Punkty do rankingu przyznawane są od rundy ćwierćfinałowej,
  • Ustawienie meczu: Pogoda – FINE, Trawa – Normal, Pora dnia – NOC, Stadion – RANDOM/Wybór własny,
  • W turnieju obowiązują zasady Savoir-vivre. Notoryczne obrażanie graczy lub administratora turnieju wiąże się z dyskwalifikacją z turnieju, a w skrajnych przypadkach permanentnym wykluczeniem ze wszelkich rozgrywek PES Championship Series w sezonie 2018/19,